VÁNOČNÍ KONCERT 2017

 

 

Marika Gombitová

 

 

Marika Gombitová zaspieva na jedinom koncerte v roku 2017 v Prahe fanúšikom z Čiech i Slovenska

 

 

Najúspešnejšia slovenská speváčka a skladateľka Marika Gombitová minulý rok potešila svojich priaznivcov narodeninovým galakoncertom, ktorý usporiadala pri príležitosti jej životného jubilea. Vystúpenie vyvolalo nepopísateľné emócie. Nadšené privítanie a obrovské ovácie spolu s neutíchajúcim záujmom fanúšikov ju motivovali a podporili v odhodlaní vystúpiť počas adventu 2017 na ďalšom vlastnom exkluzívnom koncerte.

 

Jediný koncert v roku 2017 - Vianočný koncert – Sen Mariky Gombitovej sa uskutoční 2. decembra 2017 v Tipsport Aréne v Prahe.

 

Zaznejú na ňom najväčšie hity z jej bohatého repertoáru. Marika zaspieva svoje „Best Of".  Jej ďalšie a nemenej známe hity pridajú talentovaní a úspešní interpreti z najmladšej generácie speváckych hviezd Čiech a Slovenska, ktorí ju obdivujú a uznávajú ako jednu z najlepších umelkýň našej doby.

 

Účasť na koncerte s názvom Sen Mariky Gombitovej potvrdili Celeste Buckingham, Adam Ďurica, Adam Mišík a Martin Chodúr. Ďalší hostia budú čoskoro oznámení.

 

Vianočný koncert bude pozostávať výhradne z autorských skladieb Mariky a to zaručuje výnimočnosť tohto večera.

 

Piesne Mariky Gombitovej s nadčasovým posolstvom a jedinečným zvukom určite opäť potešia všetky vekové kategórie. Návštevníkov koncertu čaká silný a nezabudnuteľný zážitok, ktorý dokážu jej piesne vyvolať.

 

 

Vstupenky na

Vianočný koncert - Sen Mariky Gombitovej

2. decembra 2017 - Tipsport Aréna, Praha

sú už dostupné  v sieti Ticket Art.cz alebo Ticketportal

 

 

Marika Gombitová patrí dlhodobo medzi najobľúbenejších slovenských interpretov. Nahrala deväť profilových albumov a predala viac ako milión nosičov. Absolvovala množstvo koncertov doma i v zahraničí. Je držiteľkou mnohých významných ocenení.

 

 

 

 

Aktualizované informácie:

www.marikagombitovaofficial.com

 


 

 

Ticket Art
Ticketportal Nogup

 

 

all rights reserved © Marika Gombitová 2014-2017